Use this contact form if you have any suggestions or questions for us. You’re also welcome to sign-up for our Pro Carton news here. * indicates a required field
By submitting this form I acknowledge I have read and accept the Data Privacy and Cookie Policy
TICCIT

Nauczanie TICCIT w domu

Program edukacyjny TICCIT (Trees into Cartons, Cartons into Trees) został opracowany z myślą o nauczaniu w szkołach przez pracowników zajmujących się produkcją drukowanych kartonów.  Nie ma jednak powodu, dla którego rodzice nie mogliby używać tych samych materiałów do pracy i zabawy z dziećmi.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w programie, oferujemy BEZPŁATNE materiały on-line dostępne w 8 językach europejskich, które pomogą Ci to zrobić. Zacznij od przeczytania Przewodnika po programie TICCIT, który zawiera szczegółowe informacje o tym, czego należy uczyć i pomoże Ci sprawić, by nauka była przyjemna. Następnie warto się zapoznać z prezentacją PowerPoint, która na większości slajdów zawiera objaśnienia.

 

Cztery główne działania TICCIT, które można wykonać w domu to:

  1. Omów prezentację PowerPoint.
  2. Zrób własną doniczkę z kartonu.
  3. Zasadź sadzonkę i zamień kartony w drzewa.
  4. Stwórz swój własny plakat TICCIT at Home.

 

Materiały pomocnicze TICCIT dostępne do pobrania lub wydrukowania to:

 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dalszych wskazówek, napisz na adres: ticcit@procarton.com

MOŻESZ OBEJRZEĆ ZDJĘCIA TICCIT W DOMU W AKCJI TUTAJ.  PROSIMY O PRZESŁANIE ZDJĘĆ NA ADRES ticcit@procarton.com, A MY DODAMY JE DO GALERII!

Carton Campaigners są tutaj!

Uruchomienie Ricki Recycle w Światowym Dniu Recyklingu